VŠE O ÚVĚRUPřístup naší společnosti je velmi osobní. Po celou dobu vztahu (= splácení úvěru) s každým klientem řádně komunikujeme a snažíme se tvořit takové podmínky, které vyhovují oběma stranám.

Základní informace o procesu poskytování spotřebitelského úvěru

Jednání o poskytnutí spotřebitelského úvěru začíná vyplněním žádosti. Tato nezávazná žádost může být vyplněna prostřednictvím našich internetových stránek nebo osobně na naší pobočce. Vaše žádost bude posouzena naším týmem v co nekratší možné době. V případě on-line žádosti a jejím kladném posouzení Vás budeme kontaktovat v časovém rozmezí, které si můžete sami zvolit v závěru formuláře a dovolíme si Vás pozvat na pobočku naší společnosti. Rozhodnete-li se vyplnit žádost osobně na naší pobočce, neváhejte nás navštívit nebo kontaktovat pro upřesnění termínu Vaší návštěvy. V obou případech prosím věnujte pozornost následujícímu textu.

Potřebné dokumenty a proces schvalování spotřebitelského úvěru

Jsme nebankovní společnost a jako taková si můžeme dovolit individuální přístup ke každému klientovi v rámci posouzení jeho schopnosti splácet své závazky. Neposkytujeme však úvěry tam, kde je téměř jisté, že by klient nebyl schopen své závazky v budoucnu splácet a proto je třeba tomuto procesu věnovat nějaký čas.

Věřte, že většina úkonů spojených s procesem schvalování spotřebitelského úvěru je především pro Vaši ochranu jako spotřebitele. Nejsme společnost, která slibuje schválení úvěru v co nejkratší době bez poskytnutí maximálních a hlavně srozumitelných informací. Uvidíte, že s naší pomocí jde doložení všch potřebných dokumentů zvládnout během několika málo dnů. V průběhu dokládání všech potřebných dokumentů Vám bude náš tým plně k dispozici. Budou Vám poskytnuty veškeré informace a srozumitelně zodpovězeny všechny Vaše otázky.

1. Při osobní schůzce budete požádáni o předložení dvou platných dokladů totožnosti.

2. Je nutné ověřit Váš čistý měsíční příjem

Je nutné ověřit Váš čistý měsíční příjem a to několika způsoby - vyberte si ten, který je Vám nejpohodlnější:

  • potvrzení o příjmu ze zaměstnání nebo
  • výplatní pásky za poslední 3 měsíce nebo
  • výpis z bankovního účtu za 3 měsíce kam chodí Vaše výplata
  • v případě jiných příjmů doneste prosím potřebné dokumenty

3. Potvrzení o zaměstnání

Potvrzení o zaměstnání doložíte pracovní smlouvou, kterou doma jistě máte nebo Vám bude v zaměstnání vystavena její kopie.

Použití spotřebitelského úvěru a jeho zajištění

Naše společnost ve většině případů nevyžaduje sdělení účelu úvěru. Jelikož poskytujeme úvěry od částky 500 000 Kč, vyžadujeme vždy zajištění zástavním právem k nemovitosti (která musí být klientem vždy pojištěná) a vypracováním odhadu námi určeným znalcem. Tento proces však probíhá až v konečné fázi před čerpáním úvěru.


Reprezentativní příklad celkové výše spotřebitelského úvěru

Chcete si půjčit 1 000 000 Kč na rekonstrukci rodinného domu? U nás vám tento úvěr poskytneme s ročním úrokem již od 5%! Taková výše úvěru s dobou splácení 120 měsíců a pevnou úrokovou sazbou po celou dobu splácení 5% p.a., vás vyjde měsčně na 10 606,55 Kč. Dále jsou s úvěrem spojeny náklady ve výši 2% z poskytnutého úvěru tzn. 20 000,- Kč, které budou použity na úhradu vyhotovení odhadu nemovitosti určené k zajištění úvěru, vypracování úvěrové zprávy z registrů BRKI a NRKI, náklady na vklad zástavního práva a další administrativní poplatky spojené se schválením úvěru včetně provize. Za dobu splácení 120 měsíců tak celkem za svůj úvěr zaplatíte 1 292 786 Kč. RPSN je v tomto přípdě 5,58%.

Náklady spojené s pořízením znaleckého posudku jsou zahrnuty v poplatku za sjednání spotřebitelského úvěru, který je stanoven ve výši 0% - 4% z částky poskytnutého úvěru.


O naší společnosti

Společnost VELAPO a.s. působí na českém trhu již téměř 10 let. Za tuto dobu naše společnost poskytla nespočet úvěrů na rekonstrukce vlastního bydlení, koupě celých nemovitostí i provozních firemních úvěrů. Ale hlavně jsme pomáhali při plnění osobních i podnikatelských cílů a snů tam, kde tradiční banky kvůli svému neosobnímu tabulkovému přístupu vůči klientům takovou pomoc odmítaly.

Náš přístup je osobní, úvěruschopnost každého klienta hodnotíme zvlášť. Neposkytujeme úvěry tam, kde je téměř jisté, že by klient v budoucnu nebyl schopen své závazky plně splácet.

KONTAKTUJTE NÁS


zavolejte nám
+ 420 775 283 184

napište nám
info@velapo.cz

navštivte nás
ÚT - ČT: 10:00 - 16:00

Sídlo naší společnosti

VELAPO a.s.

Rosmarin Business Centrum
Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice

map

Máte nějaký dotaz?

Neváhejte a napište nám. Stačí vyplnit tento
formulář a my se vám ozveme zpět.

Zeptejte se nás na všechny možnosti, jak si půjčit
peníze a za jakých podmínek.

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.